Nabízíme velmi variabilní styl povrchových úprav stěn řešených pomocí tzv. Benátských štuků.

Jedná se o speciální technologii ručního nanášení vyrovnávacího podkladového, vrchního barevného laku a ve finále pak vytvrzovacího transparentního laku. Materiál je velmi tvrdý a otěruvzdorný a samozřejmě i omyvatelný. V případě poškození je poměrně jednoduše opravitelný.

 

 

Výsledný povrch je dokonale hladký s efektem vysokého lesku. Velkou výhodou je barevná rozmanitost. Základem je bezbarvý materiál, do něhož je přidána speciální barevná příměs, která určuje budoucí barvu Benátského štuku a její odstín. Barvu si můžete vybrat barvu podle svých představ. Materiál má vysokou stálobarevnost.

 

Další nezanedbatelné plus této technologie je bezespárový povrch. Jedná se o jednolitý povrch bez jakýchkoli spojů, mezer nebo spár. Údržba těchto povrchů je velmi jednoduchá a rychlá.

 

Využití technologie benátských štuků je velmi široké. Uplatní se jako klasická úprava stěn namísto malby, jako řešení meziprostoru mezi spodními a horními skříněmi u kuchyňských linek, a v neposlední řadě je tato povrchová úprava aplikována namísto obkladového materiálu do koupelen, kde se jedná o překvapivou a úplně originální změnu oproti klasickému obkladu.

 

Použitím povrchové úpravy stěn interiérů pomocí benátského štuku získáte naprosto originální a velmi praktické řešení, které vás nepřestane bavit.