Jsme aktivně fungující a zároveň i rozvíjející se společnost a našim hlavním cílem je již od roku 2001 spokojený zákazník

Věříme, že náš individuální přístup Vás zaujme a osloví. Jsme připraveni splnit veškerá Vaše očekávání od nového interiéru a klademe vysoký důraz na kvalitu práce i vybavení.

Nový interiér pro nás znamená nabídnout Vám novou koupelnu, kuchyňskou linku, vestavné skříně, zakázkový nábytek, podlahové krytiny, dveře a zárubně a veškeré další práce spojené s vytvořením Vašeho nového bydlení.

Působíme v širokém okruhu, nejen v Roudnici

Naše působnost je v regionech ústeckého a středočeského kraje a samozřejmě v našem hlavním městě Praze. Zde všude neúčtujeme svým zákazníkům žádné poplatky za dopravu materiálů a cestovné pro řemeslníky.

Najděte si pár minut a prohlédněte si naše webové stránky a najděte si to pravé, co Váš interiér potřebuje.

Naše služby

Spolehněte se na naše zkušenosti

Náš obchodní zástupce Vás rád navštíví v celém Ústeckém kraji, ve velké části Středočeského kraje a samozřejmě v hlavním městě v Praze. Realizace již proběhly v těchto větších městech a obcí v jejich okolí:

Bílina, Bohušovice nad Ohří, Brandýs nad Labem, Česká Kamenice, Česká Lípa, Děčín, Chomutov, Kadaň, Kladno, Klášterec nad Ohří, Kralupy nad Vltavou, Libochovice, Litoměřice, Louny, Lovosice, Mělník, Mimoň, Most, Neratovice, Praha, Roudnice nad Labem, Slaný, Štětí, Teplice, Ústí nad Labem, Žatec a daší.

Bohaté zkušenosti

Od roku 2001 jsme získali bohaté zkušenosti na uskutečněných realizacích a zakázkách.

Individuální přístup

Věříme, že náš individuální přístup Vás zaujme a osloví. Jsme připraveni splnit veškerá Vaše očekávání.

Široká působnost

Naše působnost je v regionech ústeckého a středočeského kraje a samozřejmě v našem hlavním městě Praze.

Interiérové studio

Rádi Vás přivítáme v našem interiérovém studiu v Roudnici nad Labem, Jungmannova 1401.

Množství realizací

Naše společnost provádí více než 100 rekonstrukcí bytových jader a bytových interiérů ročně. Dále ročně instalujeme cca 50 zakázkově vyrobených kuchyní.

Bezplatné konzultace

mobil: 777 176 077, 608 904 567

Tel: 416 532 209
email: info@koupelnyaz.cz